Başkan Atilla Akan’dan Terör Saldırılarına Tepki!!

Hedef Kızıl Elma Derneği Başkanı Atilla Akan, Türkiye’nin Suriye’de devam ettirdiği askeri hakareti sonuna kadar desteklediklerini söyleyerek, hükümete destek verdi.
Bu haber 2020-03-12 17:42:41 eklenmiş ve 129 kez görüntülenmiştir.

 

Türkiye’nin Suriye’deki sınırını korumak adına yapmış olduğu her türlü harekatın halk tarafından desteklenmesi gerektiğini ifade eden Başkan Atilla Akan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin izledikleri politikanın öneminde dikkat çekti.

Son yıllarda emperyalist güçler tarafından ülkemize saldırıldığını belirten Başkan Atilla Akan, “Türkiye’nin konumu itibariyle yapılan her saldırının arkasında ABD ve dış güçler yer alıyor. Geçmişte de ülkemize yapılan her saldırının arkasında ABD, Rusya vardı. Bugünde yine aynı devletler yer alıyor. Hatta AB ve BM’ler ülkemize yapılan her saldırıya sessiz kalıyor. Son günlerde yapılan saldırılar sonrasında AB’nin, Rusya’nın ve sınır ülkelerimizde yer alan devletlerin dost olmadıkları ortaya çıkmış oldu. Geçen günlerde Suriye’nin İdlip kentinde Mehmetçiklerimize yapılan hain saldırı sonrasında 36 askerimiz şahadet şerbetini içmiş oldu. Bu hain saldırıyı yapan Rusya ve Suriyeli yöneticileri lanetliyorum. Askerlerimize yapılan saldırı sonrası bu olaya sesiz kalan ABD’yi, BM’ni ve Arap ülkelerini de aynı şekilde lanetliyorum. Zaten Arapların hiçbir şekilde ülkemize dost olmadıklarını çok iyi biliyoruz. Çünkü Arap ülkelerinin liderleri emperyalist ülkelerin maşalarıdır. Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin bütün terör örgütlerine karşı uyguladıkları bütün politikaları sonuna kadar destekliyoruz. Ülkemizi asla böldürtmeyeceğiz,  emperyalistlerinde yok olduğu günü göreceğiz elbet” dedi.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA