PARK CEZASI YAZILAN ARAÇ SAYISI %94 AZALDI Adıyaman Valisi Aykut Pekmez öncülüğünde, ilimizin trafik güvenliği ve düzeninin sağlanmasına yönelik 7 Kasım 2019 tarihi itibariyle başladığımız uygulama; kurallara uyan araç sürücülerimiz sayesinde olumlu sonuçlar vermeye devam ediyor.
Bu haber 2020-03-11 16:06:36 eklenmiş ve 1 kez görüntülenmiştir.

 

Uygulamaya başladığımız ilk günden itibaren trafik yoğunluğunun fazla olduğu; Atatürk, Gölbaşı, Gölebatmaz, 9 Eylül, Eski Kâhta, Cumhuriyet, Zeytindalı ve Harıkçı caddelerimizde kısa süreli park uygulamasına vatandaşlarımız büyük teveccüh göstererek desteklemişlerdir.

7 Kasım 2018 - 6 Mart 2019 tarihleri arasında 1.648 araca park cezası uygulanmışken; birlikte güçlü olduğumuzun bir kanıtı olarak, şehir merkezinde trafik düzeninin sağlanmasına büyük katkı ve destek veren araç sürücülerimiz sayesinde, 7 Kasım 2019 – 6 Mart 2020 tarihleri arasında sadece 105 araca park cezası uygulanmış ve ceza uygulanan araç sayısı %94 azalmıştır.

Adıyaman Emniyet Müdürlüğü olarak, ilimizde trafikle ilgili herhangi bir aksaklığın yaşanmaması adına uygulamamız yoğun gayret ve hassasiyetle takip edilmektedir.

Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için bu uygulamaya yönelik alınan tüm tedbirler kararlılıkla sürdürülecektir.

ADIYAMAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ                                                    

Birlikte Güçlüyüz

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA