Sağlıkta 2019 ve 2020 değerlendirmesi yapıldı

2019 yılı faaliyetlerini kapsayan çalışmalara yönelik İl Sağlık Müdürümüz Sayın Uzm. Dr. Erdoğan ÖZ başkanlığında 25.02.2020 Salı günü saat 13:00'da Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Konferans Salonunda "Değerlendirme Toplantısı" yapılmıştır.
Bu haber 2020-02-25 20:03:50 eklenmiş ve 68 kez görüntülenmiştir.

 

Değerlendirme toplantısında; Müdürlüğümüze bağlı tüm başkanlıklar ve sağlık tesislerinin 2019 yılında yapmış oldukları faaliyetler (yeni açılan birimler, poliklinikler, ilk defa hizmet veren branşlar, alınan tıbbi cihaz ve demirbaş, bina içerisinde ve dışında yapılan fiziki iyileştirmeler, eğitimler vb.), istatistiki veriler, 2019 yılı yatırımları ve2020 yılı hedefleri ve bu hedeflere ulaşmak için yeni stratejiler istişare edilerek, Mali tabloların analizleri,  yeni açılacak olan sağlık tesisleri ve planlanan sağlık hizmetlerine ilişkin bilgiler verildi.

 Daha sonra Uzm. Dr. Selçuk AKSÖZ Tarafından Corona / Covid-19 virüs ile ilgili bilgilendirme sunusu yapıldı. Özellikle son günlerde başta Çin olmak üzere birçok ülkeye yayıla Virüsün bulaşma yolu, korunmak için neler yapılması gerektiği, el yıkama ve hijyen alışkanlığının önemi hakkında sağlık çalışanlarına gerekli bilgilendirme yapıldı.

Sağlık müdürü ÖZ;

“Sağlık Müdürlüğü olarak; sağlık hizmetlerine ulaşılabilirliği eşit ve en üst seviyede yararlanmayı sağlayarak dengeli bir sağlık hizmeti sunmak, kişilerin yaşam kalitesini ve hayat standardını yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Hedefimize ulaşmamızda destek ve katkılarını bir an olsun bizlerden esirgemeyen Valimiz Sayın Aykut Pekmez’e, tüm milletvekillerimize ve gece gündüz demeden özveriyle çalışan sağlık yöneticilerimiz ve sahada çalışan tüm personelimize şükranlarımı sunuyorum” Dedi.

 

ETİKETLER :
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA