İYİ Parti’den CHP İl Başkanı Burak Binzet’e Ziyaret

İYİ Parti İl Başkanı Kenan Doğan yönetimiyle birlikte CHP İl Başkanlığına seçilen Burak Binzet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bu haber 2020-02-24 22:20:37 eklenmiş ve 152 kez görüntülenmiştir.

 

Samimi bir ortamda geçen ziyarette İYİ Parti İl Başkanı Kenan Doğan, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Karaaslan ve partililer yer aldı.

Geçen hafta gerçekleşen kongreyle birlikte CHP İl Başkanı olan Burak Binzet’i kutlayan Başkan Kenan Doğan, “Burak Binzet Adıyaman siyaset geleneğinden gelen bir ailenin mensubudur. Rahmetli Dr. Nevzat Binzet’te Adıyaman halkına uzun yıllar hizmet vermiş bir siyasidir. Nevzat Binzet’in oğlu olan sayın Burak Binzet’te geçmiş dönemlerde CHP İl Başkanlığı görevini yürütmüştür. Adıyaman’ın sorunlarının en iyi şekilde Burak Binzet tarafından gündeme getirileceğini düşünüyorum. Bizler İYİ Parti olarak her zaman CHP İl Başkanı Burak Binzet’in yanındayız. Binzet’e yeni görevinde başarılar dilerim” dedi.

İYİ Parti’nin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Burak Binzet ise; “Sonuçta bir tane Türkiye ve Adıyaman var. Kol kola girerek Adıyaman için ne varsa onu yapacağız. Genel seçimlerde İYİ Parti’nin destekleriyle 1 vekilimiz parlamentoda ilimizi temsil ediyor. Bu desteklerden dolayı İyi Parti Parti’ye çok teşekkür ederim. Türkiye’yi, Adıyaman’ı ve parti bilincimizi çok iyi biliyoruz. CHP olarak İYİ Parti ile ortaklığımız devam edecek.  İlimizin sorunlarına beraber çözüm bulacağız” diye konuştu.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA