“KADIN KONUKEVİNDEN ÇOCUKLARA EL EMEĞİ HEDİYELER”

Adıyaman Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kadın Konukevinde kalan kadınların yapmış oldukları el emeği göz nuru atkı ve bereler, İl Müdürü Fehmi ÇELİK tarafından Adıyaman İlkokulu öğrencilerine hediye edildi.
Bu haber 2020-02-24 19:18:40 eklenmiş ve 153 kez görüntülenmiştir.

 

Hediye dağıtımında konuşan İl Müdürü ÇELİK;“Bakanımız Sayın Zehra Zümrüt SELÇUK hanımefendinin rehberliği ve Valimiz Sayın Aykut PEKMEZ beyin göstermiş oldukları destekle etkin ve verimli bir şekilde toplumumuzda farkındalık yaratmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Kadın Konukevimizde misafir ettiğimiz kadınlarımızın el emeği göz nuru atkı ve bereleri geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza hediye etmekten mutluluk duymaktayız.Dokunduğu gönüllerde yürek ısıtan atkı ve bereler çocuklarda tatlı bir tebessüm bırakmıştır. İşte bu tatlı tebessümler bizim kazancımız olacaktır. Bu sebeple mutluluğun ve huzurun toplumda paylaşıldıkça çoğaldığını asla unutmamalıyız. Bu anlamlı ve örnek teşkil eden davranışlarından dolayı misafirimiz olan kadınlarımız ile Adıyaman İlkokulu Müdürü Hasan ÇELİK, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA