İyi Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Sadullah İster Oldu

Tek liste ile seçimlere gidilen İyi Parti Gölbaşı İlçe başkanlığı 2. olağan kongresinde Sadullah İster başkanlığa seçildi.
Bu haber 2020-02-18 07:36:15 eklenmiş ve 87 kez görüntülenmiştir.

 

Partililerin ve vatandaşların yoğun katılım gösterdiği kongreye İyi Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan, İyi Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Karaaslan, CHP Gölbaşı İlçe Başkanı Emine Köseler, Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım katıldı.

Partililerin oy kullanma işleminden sonra yapılan sayımda tek listeyle aday olan Sadullah İsler, başkanlığa seçildi.

Hıncahınç dolan salonda partililere ve vatandaşlara seslenen Sadullah İsler; “Partimizin çıtasını en üst seviyeye çıkarmak için gece gündüz demeden çalışacağız. Milli ve manevi değerlerimize önem gösteren bir partiyiz. Varlığı da yokluğu da çok iyi biliriz. Mili ve manevi değerlerimizi hiçbir şeye değişmeyiz” dedi.

“Bu memlekette çalanları, yolsuzluk yapanları teker teker ifşa edeceğiz”

İyi Parti İl Başkanı Kenan Doğan ise konuşmasında gelişmelere dikkat çekerek; “Ülkemizi yönetenlerin 18 yılda getirdikleri yer ortada. Dış siyaset ayaklar altında. Ülkemizin itibarı sıfır olmuş. Bunca olaya rağmen halen lider ülke olduğumuzu söyleyenler. “Ümmetin lideri” diye Pakistan’da Cuma nazını televizyonlarda yayınlatıyorlar. Ülkemizin bu kadar düştüğünü hayatım boyunca hiç görmedim.  Bugün yeniden işgal edilmek istendiğimizin farkında bile değiliz. 18 yılda bu ülke öyle bir hale geldi ki,  Türk Silahlı Kuvvetleri içten ve dıştan bir yıpratılmayla karşı karşıya kaldı.700 yıllık sırlarımızın gizli olduğu o kozmik odalara CIA ve MOSAD ajanlarının da içerisinde olduğu bir takım hainler girdiler. Ve bütün sırlarımızı öğrendiler. Bu millet için gizli görevler yapan evlatlarımız kozmik oda sonrası toprağa düşürüldüler. Tek çare bu ülkeyi yeniden ayağa kaldırıp, meclisteki ruhu yeniden ayağa kaldırmak olacaktır. Biz bu ülkeyi karşılıksız seviyoruz. Konuştuğumuz vakit sesimizi kestiler, suskun kaldık. Ama biz bu suskunluğumuzda içimizdeki fidanı yetiştirerek, İyi Parti’yi kurduk.  Bizler parlamenter sisteme yeniden döneceğiz. Bu memlekette çalanları, yolsuzluk yapanları teker teker ifşa edeceğiz. 18 yıldır iktidar olan bu beyler,”Yolsuzluk yapmayacağız” dediler. Allah aşkına hırsızlıkta bunlar kadar zirve yapanları hiç gördünüz mü? Bu kadar yalan söyleyenleri, yolsuzluğa karışanları, ülkeyi yoksullaştıranları hiç gördünüz mü?” dedi.

“Bu ülkeyi soygunculardan kurtarmayı hedefliyoruz”

Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım ise konuşmasında şunları kaydetti; “Ülkenin tamda olumsuzluğa düştüğü biranda siyasi mühendisliğini ortaya koyarak 31 Mart seçimlerinde bu millet yüzde 48.5 ila yüzde 51 oranında hangi partilere oy vereceğine karar verdi. Ve böylelikle Cumhurbaşkanlığı seçimi gerçekleştirilmişti. Yüzde 48.5’luk oy oranıyla halkımız “Ülkeyi soygunculuktan kurtarırız” mesajı verdi. İttifak olarak girdiğimiz 31 Mart seçimlerinde halkımız İYİ Parti ve CHP belediyelerine yönetme yetkisi verdi. İyi Partililer çok önemli neferlerin üyeleridir. Bu ülkeyi soygunculardan kurtarmayı hedefliyoruz. Gölbaşı ilçemizde nasıl başardıysak, diğer yerlerde de başarılı olacağız.”

 

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA