Körfezim A.Ş. ve AKEDAŞ Personellerinden Yardıma Muhtaç Aileye Yardım

Adıyaman'ın Besni İlçesinde 6 Çocuklu, Annesi Hastane’de Babaları ise Cezaevi'nde olan çocuklara, KÖRFEZİM A.Ş. Sahibi Burak SAĞIR ve Adıyaman AKEDAŞ Bölge Müdürlüğü Çalışanlarının girişimiyle oluşturulan yardım kampanyasında Giyim, Ev Eşyası, Erzak ve Yakacak malzemeleri toplanarak ihtiyaç sahibi ailelere teslim edildi.
Bu haber 2020-02-11 08:54:50 eklenmiş ve 25 kez görüntülenmiştir.

AKEDAŞ Bölge Müdürlüğü Operasyon Yöneticisi Erkan ERSOY Yaptığı Açıklamada; Avukat İsmail KIRAN Bey'in bildirimiyle haberdar olduğumuz ihtiyaç sahibi aileler için yardım talep ettiğimiz her arkadaşımız, hiç tereddüt etmeden imkanları dahilinde yardımlarını esirgemedi.

Başta KÖRFEZİM A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burak SAĞIR Bey'e ve Tüm mesai arkadaşlarıma, Yardım etmiş olduğumuz aileler adına teşekkürü borç bilirim.

Şirketimiz AKEDAŞ'ta bu yöndeki Sosyal Projelerde sıklıkla yer almaktadır, Bizlerde bu şirketin çalışanları olarak asgari ayda bir defa olmak üzere imkanlarımız dahilinde ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı planlıyoruz. Bu yardım hareketine katkı sağlamak isteyen herkesi, talep etmeleri halinde ihtiyaç sahipleriyle buluşturmak isteriz''dedi.

Haber Merkezi

ETİKETLER :
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA