Şanlıurfa’da Yöresel Ürünlere Akın Etti.

Medya Trend Fuarcılık tarafından Şanlıurfa’da düzenlenen 3. Gıda – Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Günleri fuarına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.
Bu haber 2020-02-05 07:27:35 eklenmiş ve 39 kez görüntülenmiştir.

 

Medya Trend Fuarcılık tarafından Şanlıurfa’da düzenlenen 3. Gıda – Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Günleri fuarına Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün ziyaretine Medya Trend Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül, eşlik etti.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Medya Trend Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gül’den fuar hakkında bilgi aldı. 3.’sü düzenlenen Gıda – Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Günleri fuarına katılarak fuarda bütün stantları tek tek gezerek fuar için farklı şehirlerden gelen işletmecilere hayırlı kazançlar diledi.

Fuar şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Şanlıurfa, bu kez 3.’sü düzenlenen Gıda – Yöresel Ürünler, Hediyelik Eşya ve El Sanatları Günleri fuarına ev sahipliği yaptı. Şanlıurfalılar tarafından yoğun ilgi gören fuarı Başkan Beyazgül de ziyaret etti.

Fuarda işletmecilerle sohbet ederek ürünler hakkında bilgi alan Başkan Beyazgül, daha sonra ise çocuklarla beraber hem topaç oynadı hem de ebru sanatı icra etti.

ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA