MEB GENEL MÜDÜRÜ DR. CEM GENÇOĞLU ADIYAMAN’DA

Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Dr. Cem Gençoğlu, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Adıyaman’a geldi.
Bu haber 2020-02-04 13:40:15 eklenmiş ve 35 kez görüntülenmiştir.

 

İlimizdeki eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde görmek ve incelemek üzere gelen Dr. Cem Gençoğlu ilk olarak Gölbaşı ve Besni ilçelerini ziyaret etti. Ziyaretinde kendisine İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Müdür Yardımcıları Kazım Çoban ve Mehmet Altındal, Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh Özdemir, Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel, Şube Müdürü Mustafa Yetiş ve ilçe Şube Müdürleri eşlik etti. Gölbaşı’nda Mimar Sinan Ortaokulu, Mehmet Tevfik Göksu Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yavuz İlkokulu, Yavuz Ortaokulu, Atatürk İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu, Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ve Şehit Musa Vuruşkan Ortaokulu ziyaret edildi. Besni ilçelerinde ise, Servi Erdemoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Abidin Tanrıkulu Anadolu Lisesi, Özel İdare Ortaokulu ve Besni İlkokulunda ayrıntılı inceleme yapıldı. Okul ziyaretlerinin ardından Genel Müdür Dr. Cem Gençoğlu, Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti.

MEB GENEL MÜDÜRÜ GENÇOĞLU OKUL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Dr. Cem Gençoğlu, Adıyaman’daki ziyaretleri kapsamında merkezde İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve okul müdürleriyle bir araya geldi. Bakanlık vizyon ve misyon hedeflerini aktaran Dr. Gençoğlu 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında Temel Eğitim alanında hayata geçirilen uygulamalar hakkında bilgi verdi. Uygulamaların sahadaki yansımaları olumlu ve olumsuz geri bildirimlerini önemsediklerini belirterek okul müdürlerinin görüş ve önerilerini dinledi.

MEB GENEL MÜDÜRÜ GENÇOĞLU GERGER İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Temel Eğitim Genel Müdürü Sayın Dr. Cem Gençoğlu, Adıyaman’daki ziyaretleri kapsamında Gerger ilçesinde geçtiğimiz günlerde bölgemizde yaşanan depremden dolayı hasar gören okulları inceledi.

Adıyaman Valisi Aykut Pekmez’i makamında ziyaret eden Dr. Cem Gençoğlu beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Bakanlık İnşaat Emlak Şube Müdürü Ahmet Tarık Çakır ve Müdür Yardımcısı Mehmet Altındal ile birlikte Gerger Çok Programlı Anadolu Lisesi, Cumhuriyet İlkokulu, Narince ilk ve ortaokulunu inceledi. Okullarda sınıfları gezen Dr. Gençoğlu ve Alagöz, öğrencilerle sohbet ederek her gittiği okulda öğretmenlerle bir araya geldiler. Öğretmenlerden gelen talep ve önerileri dinleyen Gençoğlu, öğretmenlerden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a iletmek istedikleri olup olmadığını sordu. İncelemelerin ardından Gerger Kaymakamı Resul Özdemir ve Kâhta Kaymakları Saadettin Doğan’ı makamında ziyaret eden Dr. Cem Gençoğlu ilçeler hakkında kaymakamlarla bilgi alışverişinde bulundular.

ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA