ERDEM, BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Adıyaman 1954spor Basın Sözcüsü ve 2. Başkanı Dila Erdem, sezon sonunda takımlarının şampiyon olacağını belirtti.
Bu haber 2020-02-04 09:11:46 eklenmiş ve 7 kez görüntülenmiştir.

 

Adıyaman 1954spor Basın Sözcüsü ve 2. Başkanı Dila Erdem Kahta maçı sonrasında değerlendirmelerde bulundu.

Erdem, galibiyetlerinden dolayı Kahtaspor’u tebrik ederek istenmeyen olayların kendilerini üzdüğünü ifade etti.

“Sporun dünyanın en etkili iletişim dilinden biri olduğuna dikkat çeken Erdem “90 dakikanın sonuçlanmasının ardından maç orada kalmıştır.  Ancak dün kendi ilçemizin takımıyla gerçekleştirdiğimiz bu karşılaşmada ne yazık ki istenmedik görüntüler ve olaylarla yaşanmıştır.

Tabii ki rekabet olacak, mücadele olacak ancak medeni ölçüler içerisinde rekabetin bir kalitede olması gerekir. Çünkü spor, dostluk ve kardeşlik demektir. Ne yazık ki dün o tribünlerde ve sahada gerçekleşen atmosferde ne bir dostluk ne de bir kardeşliğe dair bir bize rastlanılmamıştır. Bu sözleri büyük bir üzüntüyle ifade ettiğimi de ayrıca belirtmek isterim.

Maçın dakikası itibarıyla karşı takımın ve taraftarının bizlere karşı o negatif tutumu o şiddet içeren davranışları ve hakaretten öteye giderek şahsımıza ağız alınmayacak küfürler bizleri derinden üzmüştür” dedi.

-        “TARAFTARI KİN VE NEFRETE SEVK ETMİŞLER”

Eşit şartlarda tribünde oturamadıklarını ileri süren Erdem “Bir kulübün yöneticileri tribünde eşit şartlarda oturamıyor. Can güvenliği bahane edildi.  Bizim buna inanmamızı kimse beklemesin. Oysa biz aynı memleketin aynı toprakların evlatları ve takımlarıyız. İnsanları taraftarı bizlere karşı bu kadar kin ve nefrete sevk etmeleri çok acı bir gerçektir” şeklinde konuştu.

-        “ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Futbolcuları oynadıkları oyundan dolayı tebrik eden Erdem “ Kâhta’da oynanan müsabakadan dolayı futbolcularımızı yürekten tebrik ediyoruz. Taraftarlarımızın bizlere olan desteğini de minnetle karşılıyoruz. Onlara da ayrıca şükranlarımızı iletiyorum. Maçta futbolcularımız gerçekten üzerine düşeni yapmışlardır. Maçta oyun dağılımına baktığımızda, golleri onlar atmış olabilir ancak oyun üstünlüğünün bizde olduğunu herkes kabul edecektir. Futbol bu kazanmakta var kaybetmekte. Bu maçın zeminine baktığımızda ne yazık ki şartların eşit olmadığını da ayrıca söylemek istiyorum.

Kulübemiz her geçen gün güçlendiğini açıkça gönül rahatlığı ile ifade edebilirim. Çünkü Sayın Başkanız Sait Aybak başkanımız ve yönetimi bu kulübü devraldığında 600 bin lira borçla devraldı. Sonrasında değil borcunu ödemeye kalmak 3 milyon üzerinde harcama yaptık. Bizler Adıyaman 1954spor’un renklerine sadece maddi anlamda değil gönüllerimizi vermiş, yüreğimizi ortaya koymuş ve başarılı olması için de her daim çabaladığımızı herkesin bilmesini istiyorum. Taraftarımız bize güvensiz. Sezon sonunda şampiyon biz olacağız” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA