DOĞAN PROGRAMIMIZ TİCARİ VE SİYASİ DEĞİLDİR.

Adıyaman Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Mehmet Doğan yapmış olduğu basın açıklamasında "ASiAD ailesi olarak tertiplemiş olduğumuz 02.02 DÜNYA ADIYAMANLILAR GÜNÜ Programımız Yardımlaşma ve Dayışma Programı değildir.
Bu haber 2020-01-31 15:31:06 eklenmiş ve 70 kez görüntülenmiştir.

 

Programımız yalnızca Adıyamanlı hemşehrilerimizle bir araya gelerek onlarla tanışma, kaynaşma ve bir kaç saatliğine de olsa İstanbul'da Adıyaman’ımızı yaşamaktır.

Bundandır ki tertiplemiş olduğumuz programın Ticari ve Siyasi hiç bir kimliği yoktur. Organizasyon ASİAD Ailesinin ev sahipliğinde gerçekleştiği için katılan hiç bir misafirimizden her hangi bir bağış, yardım ve buna benzer bir ücret alınmayacak yada toplanmayacaktır" dedi.

02.02.2020 Pazar günü saat 13 itibariyle Sultangazi Sahra Davet Salonlarında gerçekleşecek olan Program detayları şu şekilde.

Sunumlarını Yolcu Yollarda Program Yapımcısı Yusuf Özpolat ve Şiir Okuyan Adam Tayfun Ayazın yapacağı programda Yaman Adıyaman&Haydar Ulaş Adıyaman Harfane Grubuyla katılırken, Ramazan Garipses ve Kahtalı Mıçıda sahne alacaktır.

Programda konuklara Adıyaman'ın meşhur tavası ikram edilecektir.

ETİKETLER :
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA