Milli Kick Boks Antrenörü Erdoğan'dan Rektör Turgut'a Ziyaret

Kickboks Milli Takım Antrenörü ve Güneydoğu Bölge Başkanı Haluk Erdoğan, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Turgut’u makamında ziyaret etti.
Bu haber 2020-01-31 09:50:18 eklenmiş ve 300 kez görüntülenmiştir.

 

Erdoğan, spora ve Adıyaman Üniversitesi BESYO’da (Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu) eğitim gören milli sporculara verdiği destekten ötürü Turgut’a teşekkür ederek Kickboks eldiveni hediye etti.

Rektör Danışmanı Doç. Dr. Aykut Dündar’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Erdoğan, “Prof. Dr. Mehmet Turgut hocamızın spora ve sporcuya hassasiyetle yaklaşması bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Kendisi önemli bir bilim adamı olmasının yanı sıra spora da büyük önem veriyor. BESYO’da eğitim gören milli sporcularımızın ulusal ve uluslararası alanda elde etmiş olduğu başarılar ve aldıkları madalyalarda hocamızın da büyük emekleri var. Bizlerden desteğini esirgemediği için kendisine şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

Turgut ise, Erdoğan’a azimli çalışmaları ve sporcuların üzerinde bırakmış olduğu olumlu intibadan dolayı teşekkür ederek, “Kickboks Milli Takım Antrenörü ve Güneydoğu Bölge Başkanı Haluk Erdoğan öncülüğünde önemli başarılara imza atan sporcularımızı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Hocamızın elinden gelen gayreti gösterdiğine inanıyorum. Hem Adıyaman hem de Adıyaman Üniversitesi kendisinden çok şey bekliyor. Bizler elimizden geldiği ölçüde sporu ve sporcularımızı destekliyoruz ve Üniversitemizin bilimsel, kültürel alanlarda olduğu gibi sosyal ve sportif alanlarda da önemli bir noktaya gelmesini istiyoruz.” şeklinde konuştu.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
MEDYA TEK HABER
© Copyright 2013 Medya TEK Haber. Tüm hakları saklıdır. Bu site ULC Bilişim haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA